بازاریابی دیجیتال تخصص ماست !

دیجیتال مارکتینگ آژانس ایران مارکت | خدمات کامل شرکت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یعنی بکار گرفتن کلیه ی ابزارهای آنلاین و آفلاین دیجیتالی برای پیشبرد اهداف شما در کسب و کارتان . با داشتن یک استراتژی مناسب و اجرای دقیق پارامترهای دیجیتال مارکتینگ شما می توانید به افزایش فروش ، برندینگ محصول یا خدمات ، افزایش هدفمند ترافیک وب سایت و شبکه های اجتماعی دست پیدا کنید.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران مارکت

خدمات کامل بازاریابی دیجیتالی

تخصص در راه اندازی کسب و کار آنلاین

به فکر راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی قوی هستید ؟ ما تخصص و امکان این رو داریم که کسب و کار شما را از ابتدا تا انتها راه اندازی کنیم یا عملکرد قبلیتون رو بهبود ببخشیم.

ادامه مطلب

اجرای تمامی مراحل دیجیتال مارکتینگ

پس از بررسی اولیه و تعیین جامعه ی هدف برنامه های بازاریابی تعیین شده می بایست بصورت کامل و صحیح انجام شوند . ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

ادامه مطلب

استراتژی برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

ما محصول و خدمات شما را بررسی می کنیم و جامعه هدفتان را مشخص می کنیم . بر اساس داده های بدست آمده استراتژی برندینگ و بازاریابی شما را تدوین می کنیم.

ادامه مطلب

می خواهید بدونید دیجیتال مارکتینگ چطوری به شما کمک می کنه ؟ با ما تماس بگیرید

دیجیتال مارکتینگ شامل چه مواردی می شود ؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران مارکت

تعیین استراتژی برنیدنگ و بازاریابی

استراتژی و آنالیز بازار هدف

ما محصول یا خدمات شما رو بررسی می کنیم و با مطالعه ی جامعه هدف شما ، یک استراتژی مناسب برای برندینگ و بازاریابی شما تهیه می کنیم.

سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت شما

با دانستن اینکه 80 درصد از بازدیدهای دنیای وب توسط موتورهای جستجو انجام می شود ، شما هم علاقه مند خواهید بود که همواره در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرید.

بازاریابی محتوایی

تولید و بازاریابی محتوایی

تولید محتوای با کیفیت یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال است . شما می توانید با این کار مشتریان جدید جذب کنید و همینطور مشتریان قبلی رو به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

طراحی وب سایت

طراحی و اجرای انواع وب سایت

وب سایت زیبا و کاربرپسند یکی از ابزارهای اعتماد سازی کاربران است . وب سایت های ما کاملا با رعایت اصول UI طراحی و اجرا می شوند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

مدیریت هوشمند شبکه های اجتماعی

محتوای مناسب، برندینگ موثر، ایجاد کمپین های جذاب و فراگیر و همینطور ارتباط با مشتریان ، اهدافی هستند که میتوان با بازاریابی شبکه های اجتماعی آنها را محقق کرد.

موبایل مارکتینگ

بازاریابی موبایلی

اجرای استراتژی های تبلیغاتی در پلتفرم موبایل ، اندروید ، iOS ، بازی ها و برنامه های پرطرفدار، بازاریابی پیامکی و مارکت های اپ و بازی

بازاریابی ویدیویی

ویدیو مارکتینگ

ایجاد و اجرای استراتژِی تبلیغات ویدیویی . ساخت ویدیو و موشن گراف متناسب با جامعه هدف ، ،مدیریت هدفمند تبلیغات در شبکه های ویدیویی پر مخاطب

راه اندازی کامل فروشگاه اینترنتی

کسب و کار آنلاین

اگر قصد دارید که یک کسب و کار آنلاین یا فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید معطل نکنید . ما تمام کارهاش رو براتون انجام می دیم.

گرافیک برندینگ

طراحی برند

اگر قصد ایجاد یا بهبود روند برند خود می بایست اولین قدم را محکم بردارید. طراحی اقلام برند مانند لوگو، انتخاب رنگ سازمانی، تهیه اقلام اداری و ...

آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ کامل چه کار می کنه ؟

شرکت های دیجیتال مارکتینگ چند نوع مختلف دارند که یکی از انواع اونها که کاملترینشون هم هست شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات کامل هست. در این شرکت ها کلیه ی خدمات دیجیتال مارکتینگ از ابتدا تا انتها توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ انجام می گیره و اونها از تعیین استراتژی کسب و کار تا انتها رو برای شما انجام خواهند داد. خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل مواردی مانند: مشاوره و تعیینن استراتژی برای برندینگ و بازاریابی،  تولید و بازاریابی محتوا ، طراحی وب سایت ، مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ، مدیریت تبلیغات نمایشی ، راه اندازی اپلیکیشن تلفن همراه ، ایمیل مارکتینگ و موارد دیگه ای میشه .
البته مهمترین بخش کار یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تعیین استراتژی و ارائه ی راهکارهای خلاقانه برای پیاده سازی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ هست. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران مارکت یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات کامله که سعی می کنه تا با استفاده از تلفیق تجربه و خلاقیت بهترین راهکارها رو برای پیاده سازی برنامه های بازاریابی و برندینگ شما ارائه کنه .

شرکت دیجیتال مارکتینگ سرویس کامل

فرآیند بازاریابی دیجیتالی یا دیجیتال مارکتینگ شامل موارد زیادی می شود. تولید و بازاریابی محتوا ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ( Social Marketing ) ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ( SEO ) ، بازاریابی موبایل ، بازاریابی ویدیویی ، بازاریابی ایمیلی ، مطالعه بازار هدف و ارائه ی استراتژی موثر و افزایش فروش و … همگی مواردی هستند که در می بایست در پروسه دیجیتال مارکتینگ به مرحله ی اجرا در بیایند. اینجاست که اهمیت یک ‘ شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات کامل “مشخص خواهد شد. اگر شما به تنهایی قصد پیاده سازی این مراحل را داشته باشید و یا بخواهید تک تک این امور را برون سپاری کنید به احتمال زیاد با مشکل کمبود زمان یا عدم تخصص کافی مواجه خواهید شد. کاری که یک شرکت دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل برای شما انجام می دهد ارائه ی تمامی سرویس های دیجیتال مارکتینگ بصورت متمرکز و یکجا است. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران مارکت یک شرکت بازاریابی خدمات کامل است که تمامی امور مرتبط با دیجیتال مارکتینگ را بصورت متمرکز و بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

دیجیتال مارکتینگ