بازاریابی دیجیتال تخصص ماست !

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت با رعایت تمامی اصول طراحی و کد نویسی

طراحی وب سایت امروزه وجه تمایز، کلید موفقیت در هر کسب و کار است

طراحی وب سایت

یکی از این اهرم های تمایز، طراحی وب سایت خلاق و متمایز است. داشتن یک وبسایت، امروزه کار سختی نیست. امّا افرادی که دوست دارند وب سایتی خلاقانه و متمایز داشته باشند قطعا با چالش هایی روبرو هستند. خلاقیت ، این تنها واژه ای است که شما را به داشتن وب سایتی متمایز و فاخر خواهند رساند. ما در ایران مارکت با ترکیب خلاقیت و استاندارد های فنی و دانش برنامه نویسی وب سایتی متمایز و شکیل برای شما طراحی و اجرا میکنیم.

– آژانس بازاریابی دیجیتال ایران مارکت

طراحی وب سایت

طراحی اختصاصی وب سایت

شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید و همینطور انتظاراتی که از سایت خود خواهید داشت، پلتفرم وب سایت خود را مشخص کنید. اگر می خواهید وب سایتتان با حداقل بودجه راه ادازی شود باید از پلتفرم های آماده مانند وردپرس، جوملا و یا دراپ پال استفاده کنید. البته قالب های این پلتفرم ها تا حد زیادی قابلیت شخصی سازی را دارند. در صورتی که سیستم های مدیریت محتوا و شخصی سازی خواسته های شما را برآورده نکرد می توانیم وب سایت یا پرتال شما را از ابتدا تا انتها برای شما کدنویسی کنیم.

استاندارد هایی که در طراحی و اجرای وب سایت رعایت میکنیم

null

رعایت اصول UX و UX

یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعاملی است که بین زبان طراحی وب سایت شما و کاربران سایت ایجاد می شود . وب سایت شما به همان میزان که حرفه ای و زیبا طراحی می شود ، می بایست کاربرپسند و مفهومی باشد . معجزه UX و UI یا همان زبان کاربری سایت را فراموش نکنید

null

بهینه سازی (SEO)

برترین بازدید کنددگان شما ورودی های موتور جستجو ها هستند ما با رعایت اصول و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک میکنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

null

قابلیت توسعه آسان

همه کسانی که صاحب وبسایت هستند دوست دارند که توسعه وبسایت باید کم هزینه ،مستمر و دائمی باشد. تا بتواند باعث رشد هرچه بیشتر و سریعتر تجارت شما گردد. پس ما به علاقه شما احترام میگزاریم چون با ساده ترین روش ممکن می توانید امکانات جدید را وبسایت اضافه کنید.

null

طراحی منحصر به فرد

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، منحصر به فرد خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه منحصر به فرد خودتان می شود که نتیجه آن ماندگاری است.

null

سرعت و لودینگ

علیرغم افزایش سرعت اینترنت در ایران اهمیت سرعت بارگزاری صفحات وبسایت همچنان از اولویت های اصلی کاربران اینترنت محسوب میگردد. همواره سعی ما بر این است کهاستانداردهای طراحی پیشرفته که باعث کاهش زمان بارگزاری میشود رو به کار ببریم.

null

واکنش گرا و Responsive

دسترسی عمومی از امتیازات یک سایت خوب است،دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته و مرتب با هر ابزاری (موبایل و تبلت و…) که کاربر استفاده می کند اهمیت ویژه ای دارد .ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که ما حداکثر بهره را از آنها می بریم

طراحی انواع وب سایت

پروژه ای در ذهنتون دارید؟

 همین الان با ما در میان بگذارید.

ما بهش فکر میکنیم، و در کنار شما اجراش میکنیم

مشاوره تلفنی و از طریق تلگرام

013-33855855  تلفن مشاوره - آژانس بازاریابی دیجیتال ایران مارکت

ما برای راحتی هرچه بیشتر شما علاوه بر راه های ارتباطی عمومی نظیر تلفن و ایمیل، در شبکه پیامرسان تلگرام هم به سوال های شما پاسخ میدهیم.