بازاریابی دیجیتال تخصص ماست !

8 ایده ناب درطراحی و دکوراسیون داخلی رستوران

18 مهر
1396

 دکوراسیون داخلی رستوران

n;,vhsd,k nhogd vsj,vhk

iranmrk.com

رستوران مکانیست که افراد، به دور از روزمرگی ها و دغدغه ها به آن پناه میبرند و ساعاتی را با آسودگی و به دور از استرس در آن سپری می کنند

اما وقتیکه من به یک رستوران میروم، پیش از آن که به غذای آن توجه کنم، به نحوه چینش ودکوراسیون داخلی رستوران توجه میکنم و اهمیت می‌دهم شاید این موضوع برای بقیه مردم هم تا حدودی با اهمیت باشد.

بنابراین رستوران جایی است که نیاز به یک جذابیت و خیره‌کنندگی خاصی برای جلب مشتری دارد. هر مکانی، بسته به نوع خدمات وفعالیتی که ارائه میدهد، به یک سری اصول منطقی معماری نیازمند است که این اصول باید بخوبی رعایت شود. بافت، رنگ و فرم هر کدام از عناصر باید در سازه ی منطقی خود در دکوراسیون داخلی رستوران قرار گیرد.

اجرای دکوراسیون داخلی رستوران مثل پازلی است که اگر کنار هم بخوبی چیده نشود، شکل و پیکره اصلی خوبی به شما نخواهد داد! اگرشما صاحب رستوران هستید و احتیاج به تغییر دکوراسیون قدیمی خود دارید و یا در حال افتتاح رستورانی هستیدکه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران برایتان مهم است و ایده و تصور خاصی از سبک ان ندارید ما میتوانیم سلیقه  و  ایده‌هایی را ارائه دهیم که  شما خواهید توانست  با در نظر گرفتن و بکارگیری آن ها، فضایی خیره‌کننده و جذاب خلق کنید!

آژانس بازاریابی دیجیتال ایران مارکت در این مقاله با ارائه ۸ ایده ناب طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران شما را در این زمینه یاری خواهد رساند.

۱) از عناصر معماری و دکوراسیون داخلی رستوران، زمین و چگونه پوشش دادن آن است. یکی از معماریهای هوشمندانه برای کف رستوران شما میتواند ترکیبی از چوبهای  تیره و روشن و همچنین ادغام عناصر ترکیبی تزیینی و مدرن باشد. بسته به دکوراسیون داخلی رستوران خود میتوانید از کف‌پوشهای مختلفی مانند پارکت، سنگفرش، سرامیک ، سنگ و غیره استفاده کنید.

2) اگررستوران شما رستورانی مدرن یا سنتی با طراحی داخلی سیاه وسفید است، استفاده از اکسسوری‌های چوبی در  طراحی آن، گرمای خاصی به محیط بخشیده و سردی فضای آن را می‌زداید.

3) در یک فضای نیمه مدرن یا سنتی ، ایجاد قسمتی مدرن، حقیقتااین توانایی را دارد که بعد متفاوت و تازه ای به دکوراسیون داخلی رستوران شما ببخشد. هم چنین ایجاد یک برجستگی از وسایل دکوری خواهد توانست فضای تاریک رستوران را روشن وجذاب کند.

4) در فضاهای خالی و بسیار بزرگ نیاز به ایجاد صمیمیت و گرما بخشیدن به محیط است. از ایده‌های جدید در یکی از بهترین رستورا‌های جهان، می توان به نقاشی کردن دیوارها با رنگهای هماهنگ و متقارن و آرایش شبکه‌ای ( چهارخونه ) چهارچوبهای پنجره‌ها بصورت هم‌اندازه اشاره کرد. در این دکوراسیون داخلی رستوران ، افزودن مقداری رنگ طلایی به هر نگاره‌ای، زیبایی با شکوهی به دکوراسیون آن می‌بخشد.

5) برای تزئین دیوارها، یک نقاشی سراسری یا دیوارکوب برجسته ، پشت‌زمینه ای بینظیر و مهیج برای هماهنگی با میز و صندلی‌هاست.

6) برای دکوراسیون داخلی رستوران با سبک مدرن، استفاده از بعضی رنگ ها، برجستگیها و روشناییهای بیشتری به فضا می دهد. بعنوان مثال، استفاده از طرحهای رنگی خاکستری‌ و آبی روشن، فضا را بزرگتر و بافت روشنتری به محیط می‌بخشد.

7) در رستورانهای با سبک کلاسیک و بزرگ، بکارگیری پارچه‌های ابریشمی و مخملی در مبل‌ها و صندلی‌ها بعنوان رشته‌های تزیینی، بسرعت هر نگاهی را جذب خود می‌کند. این دکوراسیون داخلی رستوران با چیدمان وسایل روشن مدرن کنار هم، تلفیق سلطنتی و شیک است.

8) اما اگر دکوراسیون داخلی رستوران شما لوکس و شیک است و رستوران گران قیمتی با مشتریهای خاص خودش است، بکار بردن بافتهای قوی مثل چوب های خرد شده و آجر با سنگهای قیمتی و گرانبها در نمای بیرونی و داخلی ساختمان رستورانتان، غوغا می‌کند.

زهره نوروزی

زهره نوروزی
نویسنده

دیجیتال مارکتینگ دنیای بی نهایت جذابیست که بدون آن کسب و کارهای امروزی دوامی نخواهند داشت و من به عنوان یکی از شیفتگان این حرفه افتخار حضور در این مجموعه را دارم...

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *