بازاریابی دیجیتال تخصص ماست !

درباره ما

درباره

در عصری زندگی می کنیم که ابزارهای ارتباطی و روند انتقال اطلاعات با سرعت بالایی در پیشرفت و ارتقا هستند. این سرعت بالا موجب شده است تا الگوی رفتاری افراد جامعه و به طبع آن الگوی خرید آنها دستخوش تغییراتی قرار بگیرد.

بازار کسب و کار، نحوه ی بازاریابی و تبلیغات خدمات و کالا با سرعت بالایی در حال تغییر است .

فضای کسب و کار در ایران با تاثیر از عوامل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … بسیار رقابتی تر از گذشته شده است و به نظر ما افرادی در این فضا به موفقیت های پایدار دست خواهند یافتکه در تمامی مراحل کسب و کار اعم از استراتژی های کاری و مدل گسب و کار، تهیه ی  کالا و خدمات، برندینگ، بازاریابی و تبلیغات و … از اهرم تمایز استفاده می کنند.

آژانس بازاریابی دیجیتال ایران مارکت یک آژانس کامل خدمات بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ است. هدف ما در ایران مارکت بر دو اصل اساسی پایه ریزی شده است:ارائه ی تمامی خدمات بازاریابی دیجیتال بصورت متمرکز , رضایت کامل مشتریان

برای گزینه اول توانسته ایم پرسنلی با دانش بالا و خلاق را جذب کنیم که تعهد بالایی نسبت به مشتری دارند و امور محوله را با بهترین کیفیت به انجام می رسانند. و اما گزینه ی دوم که رضایت مشتری است به نظر تیم مدیریت ایران مارکت مهمترین راه موفقیت کسب و کار ماست. ما برای عملی کردن این تعهد سازمانی گارانتی رضایت مشتری را در نظر گرفته ایم.

ایده های نو ، خلاقیت در بازاریابی و خدمات ، تعهد در اجرا

اهداف و خدمات

خدمات ما

  • مشاوره کسب و کار آنلاین
  • تولید و بازاریابی محتوا
  • مدیریت تبلیغات نمایشی
  • بازاریابی موبایل و ویدیویی
  • طراحی وب سایت و پرتال
  • راه اندازی کامل فروشگاه اینترنتی
  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
  • مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی
  • تحقیق و ارائه ی اطلاعات از جامعه هدف

رسالت سازمان

 ارائه ی متمرکز و جامع خدمات بازاریابی دیجیتال و برندینگ ( Digital Marketing & Branding )

گارانتی رضایت

در صورت عدم تحقق اهداف تعیین شده و مورد توافق کلیه ی هزینه های دریافتی از مشتری بدون قید و شرط عودت داده می شود.

تعهد در اجرا

در اجرای پارامترهای بازاریابی و پیاده سازی استراتژی های تبلیغاتی همواره سعی کرده ایم رضایت کامل مشتریان خود را جلب کنیم. ما تا پایان با شما هستیم

بازاریابی خلاقانه

در ایران مارکت تمامی ابتدا استراتژی های کاری تدوین شده و مراحل مشخص شده در استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی شما با خلاقیت و نوآوری و کیفیت تمام به انجام خواهند رسید.

ایده های نو

شما برای پیشبرد اهداف مارکتینگ و برندینگ خود همواره باید ایده پردازی داشته باشید و اصول بازاریابی و استراتژی را با ایده های دسته اول ادغام کنید تا موفق باشید.