بازاریابی دیجیتال تخصص ماست !

نظارت بر محتوا ی سایت( content moderation )و اهمیت آن درکسب و کار

08 تیر
1396

چرا نظارت بر محتوا ( content moderation ) برای کسب و کارها ضروریست؟

 

امروزه نظارت بر محتوا ( content moderation ) امری ضروری برای هر کسب و کاراست.

محتوای تولید شده توسط کاربر، ابزار مهمی برای ایجاد اعتبار و شناسایی برند تجاری محسوب میشود.

امروزه مصرف کنندگان، محتوای تولید شده توسط کاربر را، 50 درصد قابل اعتمادتر و 35 درصد به یادماندنی تر از هر نوع رسانه ای میدانند.25 درصد از نتایج موتورهای جستجو نشان می دهد که 20 برند معروف دنیا محتوای سایت خود را توسط کاربران تولید می کنند.

اما تولید محتوا توسط کاربر همیشه با خطراتی مواجه است: اینکه چطور اطمینان حاصل کنیم کاربران برند شمارا به روشی مناسب توصیف می کنند و یا برای حفظ بازدید کنندگان سایت در برابر محتوای توهین آمیز چه اقداماتی می توان انجام داد؟

پاسخ سوالات فوق را می توان در نظارت بر محتوا ( content moderation )جستجو کرد!

نظارت بر محتوا فرآیندی است که به شما اجازه می دهد حجم زیادی از محتوای تولید شده توسط کاربر را با حفظ اعتبار و در راستای اهداف خود منتشر کنید.

آژانس بازاریابی دیجیتال ایران مارکت با استفاده از پلتفرم مینی کار و همچنین داشتن متخصصین خبره این کار به شما یاری خواهد رساند.

 

نظارت بر محتوا ( content moderation )از نام تجاری و کاربرانتان محافظت می کند.

گاهی برای ویدئوهاو عکس های ارسال شده در کانال های اجتماعی و یا نظرات نوشته شده در پست های وبلاگ و یا انجمن ها خطراتی وجود دارد، امکان دارد بخشی از محتوایی که توسط کاربر تولید می شود از آنچه برند شما می گوید متفاوت باشد.

بنابراین داشتن تیمی از مدیران محتوا از خطرات احتمالی محتوای تولید شده توسط کاربر می کاهد.

 

نظارت بر محتوا - مینی کار

 

نظارت بر محتوا به شما در درک کاربران کمک می کند.

مجریان مینی کاربرچسب محصولات را با نظارت برروی مشخصات کلیدی انجام می دهند.همچنین تیم ما با جمع آوری اطلاعاتی از کاربران مختلف، رفتار آن ها را تحلیل می کند.

به عنوان مثال : دلایل استفاده از برندهای  مختلف را در کاربران کشف می کنند و با انجام این کار شما می توانید در عرض چند دقیقه اطلاعات کاملی از مشتریان خود کسب کنید و همچنین به آنها کمک نمایید تا انتخاب آگاهانه ای از خرید خود د اشته باشند.

با نظارت بر محتوا ، می توانیداز برند خود و همچنین کاربرانتان محافظت کنید.

 

   رابطه نظارت بر محتوا با افزایش ترافیک و رتبه بندی موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط کاربر  با بررسی محصولات در شبکه های اجتماعی می تواند باعث تقویت وب سایت شما شود.

این محتوا چه تاثیری برای برند شما دارد؟

پاسخ اینکه ترافیک بیشتری ایجاد می کند و مشتریان نه تنها مایل به همکاری با دیگران هستند بلکه مزایای دیگری نیز برای موتورهای جستجوگر دارد.

به عبارت دیگر، توسعه استراتژی نظارت بر محتوا می تواند کاربر را بیشتر درگیر کند و رتبه بندی موتورهای جستجو را بهتر کند،در نتیجه منجر به افزایش ترافیک سایت شود.

 

اندازه گیری تأثیرات کمپین های مختلف با نظارت بر محتوا( content moderation )

محتوای تولید شده توسط کاربر یک ابزار مهم برای هدایت تبلیغات و بازاریابی است.

اگر می خواهید ایده ای را به اشتراک بگذارید و نظرات بیشتری در این رابطه کسب کنید می توانید:

با استفاده از استراتژی محتوای کارآمد تاثیرات منفی این کمپین هارا بر روی برند خود اندازه و به تحقیق و آنالیز بازار هدف خود بپردازید.

مدل کسب و کار بستگی به فیلم های ارائه شده توسط کاربران آنها دارد. برای جلوگیری از خطرات محتوای مضر نیاز به معیاری است تا  محتوای ارسال شده به وب سایت را بررسی کند.

با استفاده از پلت فرم مینی کار می توانید حجم زیادی از فیلم های ارسال شده توسط کاربر را در یک روز بدون استخدام حتی یک کارمند نظارت کنید.

 

چگونه مینی کار می تواند کمک کند؟

مزایای استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر واضح است.

تاکنون، یک روش کارآمد و ارزان برای نظارت بر محتوا ( content moderation ) در مقیاس وجود نداشته است. اما سایت مینی کار، شبکه ای از  مجریان متخصص برای نظارت بر محتوا ایجاد کرده است که به سرعت این کار را انجام می دهند.

هرچند نیاز به افراد دیگری نیز برای ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربران و راه های زیادی برای بررسی آن دارید. در نتیجه پلتفرم مینی کار میتواند تمام محتوای تولید شده توسط کاربران را برایتان در محل مدیریت کند.

زهره نوروزی

زهره نوروزی
نویسنده

دیجیتال مارکتینگ دنیای بی نهایت جذابیست که بدون آن کسب و کارهای امروزی دوامی نخواهند داشت و من به عنوان یکی از شیفتگان این حرفه افتخار حضور در این مجموعه را دارم...